Наша продукция

Що таке Кверцетин

Кверцетин належить до флавоноїдів - групи рослинних пігментів, що надають кольору багатьом фруктам і квітам. Флавоноїди також зумовлюють корисні властивості багатьох продуктів, трав і спецій. Так, ягоди, темний шоколад і більшість рослинних екстрактів (наприклад, гінкго, виноградних кісточок, соснової кори, розторопші тощо) корисні для здоров'я саме за рахунок флавоноїдів, що містяться в них.

Для чого Кверцетин

1. Кверцетин може брати участь у захисті клітин Кверцетин у буквальному сенсі діє як "вимикач", активуючи корисні клітинні механізми (наприклад, прискорюючи відновлення клітин) та одночасно сповільнюючи інші процеси, захищаючи клітини від ушкоджень або інфекцій. 2. Кверцетин може чинити потужну антиоксидантну дію Кверцетин має явні антиоксидантні властивості і зміцнює засновану на ферментах систему захисту організму від оксидантів. Таким чином, він підтримує організм під час біологічного стресу (активації імунітету, запалення або алергії). 3. Кверцетин може сприяти послабленню запалення Кверцетин пригнічує синтез і вивільнення сполук, які є медіаторами запалення. Через ці сполуки організму важче впоратися із запаленням. 4. Кверцетин може допомагати зміцнювати імунітет Кверцетин особливим чином впливає на імунну систему і може сприяти зміцненню імунітету від захворювань дихальних шляхів. Останнім часом кверцетин користується підвищеною увагою через його вплив на імунітет і здатність підвищувати внутрішньоклітинний рівень іонного цинку. У вільному іонному стані цинк пригнічує фермент, який використовується вірусами під час реплікації в клітинах людини. Кверцетин полегшує надходження іонного цинку в клітини за допомогою спеціальних речовин, які називаються іонофорами.

Заказать

Позаботьтесь сегодня о том, как вы будете чувствовать себя завтра – прямо сейчас вы можете приобрести нашу продукцию, по телефону +38(067) 625-65-25 или отправив заявку в электронном виде.
Имя
Номер телефона

Цели использования Кверцетин

  • Бере участь у захисті клітин
  • Чинить потужну антиоксидантну дію
  • Сприяє ослабленню запалення
  • Зміцнює імунітет

Способ применения

На сколько хватает одной баночки
Кверцетин?
100 грам
100 прийомів
50 днів

Переваги кверцетину

Терапія із застосуванням цього флавоноїду дає змогу боротися із запальними процесами, алергічними реакціями, хворобами серця, больовими синдромами тощо.

Сприяє усуненню запальних процесів

Флавоноїди, зокрема кверцетин, - це важливі протизапальні речовини, адже вони мають антиоксидантну дію. Отже, флавоноїди справді борються з природним процесом окиснення, що протікає разом зі старінням організму. Флавоноїди здатні зупиняти дію шкідливих частинок в організмі, відомих як вільні радикали, які негативно впливають на роботу клітин, а саме - ушкоджують клітинні мембрани, змінюють ДНК, прискорюють мутацію клітин і призводять до смерті здорових клітин.

Допомагає боротися з алергіями

Кверцетин - це природний флавоноїд, що чинить антигістамінний і протизапальний ефект, який допомагає полегшувати прояви різного роду алергій, астматичних нападів, а також шкірні прояви алергії. Гістамін - це речовина хімічного походження, яка виділяється, коли імунна система виявляє алергію або надмірну чутливість.

Гістамін - це причина всіх неприємних симптомів, які з'являються під час розвитку в організмі симптомів алергії. Дослідження демонструють, що кверцетин сприяє ефективній боротьбі з алергією так само, як і деякі медичні препарати, але робить це з мінімальними або зовсім без побічних ефектів.

Підтримує здоров'я серця

Дослідження із залученням тварин і людей показують, що різного роду флавоноїди допомагають знизити ризик розвитку атеросклерозу (захворювання, що виникає через утворення в артеріях бляшок).

За результатами останніх досліджень було доведено, що кверцетин запобігає руйнуванню частинок ЛПНЩ холестерину, тому в людей, які споживають багато продуктів, насичених флавоноїдами, зазвичай нижчий рівень холестерину. До того ж, серед них трапляється менше випадків захворювання на гіпертонію.

Допомагає полегшити біль

Дієтичні добавки із вмістом кверцетину допомагають полегшити біль, спричинений такими аутоімунними захворюваннями, як артрит, а також інфекціями (наприклад, простати та дихальних шляхів). Такий ефект кверцетину пояснюється його здатністю боротися з болем, спричиненим запальними процесами.
За результатами деяких досліджень, люди, які страждають від болю, причиною якого є інфекції сечового міхура (призводять до появи необхідності частого сечовипускання, набряку та пекучого болю), відчувають менший біль, коли приймають дієтичні БАДи з кверцетином.

Допомагає збільшити витривалість

Кверцетин додають до деяких спортивних дієтичних добавок, адже вчені впевнені, що він допомагає поліпшити спортивні результати та витривалість. Такий ефект пояснюють позитивним впливом флавоноїду на кровообіг.

Дослідники з ЦПФ Технологічного інституту Джорджії визначили, що "кверцетин має статистично доведений позитивний ефект на здатність людини витримувати фізичні навантаження та витривалість під час виконання фізичних вправ".

Не содержит искусственных компонентов, красителей и экстрактов

Другие товары

Мы в соц.сетях

Контакты